מדיניות משלוחים וביטולים

מדיניות משלוחים

אפשרויות משלוח :

*איסוף עצמי מושב שתולים(בתיאום מראש)- 0 ₪

*דואר ישראל דואר רשום (4-14 ימי עסקים)- 19.90 ₪

*משלוח עד הבית(2-7 ימי עסקים)-35 ₪

 

1.איסוף עצמי: איסוף עצמי של חבילות יתבצע אך ורק בתיאום מראש , בשעות המוגדרות ולפי הוראות משרד הבריאות.
האיסוף יתבצע ממושב שתולים , מיקום מדויק ישלח לאחר קבלת אישור הגעה לאסוף את ההזמנה.

 

2.דואר ישראל(דואר רשום)- השישית באירופה מבצעת משלוחים לכל חלקי הארץ באמצעות דואר רשום של דואר ישראל, הכולל מספר מעקב לכל חבילה.

כלל המוצרים בחנות יגיעו  בדואר רשום – 19.90 ש”ח           4-14 ימי עסקים

זמני הגעת משלוחים בארץ הינם לפי מדיניות המשלוחים של דואר ישראל 4-14 ימי עסקים בתקופת הקורונה ייתכנו עיכובים.

* יש לקחת בחשבון זמני קבלת הזמנה ואריזה של עד 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה עד לביצוע המשלוח.

במקרים מסוימים יגיעו החבילות עד בית הלקוח בהתאם לפעילות דואר ישראל באותו אזור או לתחנת הדואר/חלוקה הקרובה לביתכם.

במקרה של אי איסוף חבילה מהסניף תוך 14 יום הפריט יישלח חזרה למוען והלקוח יחויב במחיר משלוח חוזר.

מחיר משלוח בתוך הארץ – 19.90 ₪

 

3.משלוח עד הבית-  לאחר הכנת ההזמנה תועבר החבילה אל חברת שילוח חיצונית . זמני האספקה הצפויים הם עד 2-7 ימי עסקים . החברה אינה אחראית על זמני המשלוח ועיכובים של חברת השילוח, אך עומדת לרשות הלקוח על מנת לפתור כל בעיה. החברה אינה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

* יש לקחת בחשבון זמני קבלת הזמנה ואריזה של עד 48 שעות מרגע ביצוע ההזמנה עד לביצוע המשלוח .

ההזמנה תסופק לאחר שהסתיים תהליך הרכישה בתנאי שקליטת ההזמנה בוצעה כפי שצריך, שבבעלות הלקוח כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ובתנאי שחברת האשראי אישרה אותו ואת העסקה בישראל.

החברה לא יכולה לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח. מועדי אספקת המוצרים אינם תקפים למוצרים שאינם נמצאים במלאי.

 

לתשלום באמצעות כרטיס האשראי באתר:

 

 יש לבחור בתשלום ולהזין פרטי כרטיס אשראי ופרטים אישיים כגון: שם, כתובת מדויקת, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון ופרטים נוספים באם ידרשו לשם ביצוע העסקה.

 

  1. חיוב כרטיסי האשראי מבוצע ישירות באמצעות שירותי הסליקה המאובטחים של חברת “תקבול” שהינה בעלת מערכת מתקדמת ובטוחה לסליקת כרטיסי אשראי.
  2. בתום ביצוע החיוב יקבל המשתמש הודעה בדואר אלקטרוני אודות פרטי ההזמנה שביצע, אישור סופי (להלן:”האישור הסופי”) בדבר ביצוע העסקה יאושר רק לאחר בדיקת פרטי כרטיס האשראי ע”י חברות האשראי (להלן: “עסקה”).
  3. הרישום באתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות ואילו משלוח הודעות מטעם האתר בדואר אלקטרוני לא יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות לכל דבר ועניין ולא יחייבו את האתר.
  4. המשתמש מתחייב להזין אך ורק את פרטיו האישיים ולא להזין כל פרט של צד שלישי וכן, להזין מידע אמיתי ונכון לגביו, לרבות, שמו, כתובת מגוריו, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון, טלפון נייד וכל פרט אשר יידרש ממנו על מנת לבצע את הרכישה.
  5. הנהלת האתר על פי שיקול דעתה הבלעדי תהא רשאית להפסיק את תהליך הרכישה באופן מיידי וללא כל הודעה מוקדמת וכן, תהא רשאית לסרב לספק את הפריטים שנבחרו ע”י משתמש במידה והוזן מידע שקרי ושאינו אמיתי או מכל סיבה אחרת כפי שתראה הנהלת האתר לנכון.
  6. הנהלת האתר רשאית לבטל עסקה או הזמנה בכל במקרה בו נפלה טעות סופר ו/או שגיאה באשר למחיר הפריט ו/או תיאורו ו/או זמן אספקתו או כל טעות אחרת מכל סוג שהוא (להלן: “טעות”). מיד עם היוודע דבר הטעות תפעל הנהלת האתר לתיקון הטעות באופן מיידי וכן, תיידע את המשמשים שרכשו את הפריטים לגבי הטעות. רכישת הפריטים תתאפשר ע”י המשתמשים רק בהתאם למידע נכון שיוזן באתר מחדש ולמשתמשים לא תהיה כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד הנהלת האתר בגין ביטולי העסקה ובגין אי אספקת הפריטים.